1 880 zł

brutto 2 300 zł

Drukarka ELZAB D10

drukarka mobilna | dotykowy ekran | elektroniczna kopia paragonów

Drukarka fiskalna ELZAB D10 to pierwsza drukarka mobilna, która może komunikować się z aplikacją sprzedaży do wyboru: za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub mini USB. Umożliwia wydruk kodów C128, QR i faktur VAT bezpośrednio na paragonie. Dedykowana dla małych i średnich punktów sprzedaży

1 899 zł

brutto 2 335 zł

Drukarka ELZAB Zeta

kompaktowa drukarka sklepowa |  możliwość podłączenia zewnętrznego wyświetlacza

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków, kantorów wymiany walut i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Do drukarki można podłączyć dodatkowy wyświetlacz (wymaga oddzielnego zakupu). Podłączenie zewnętrznego wyświetlacza na słupku umożliwia swobodną aranżację stanowiska sprzedaży oraz lepszą czytelność treści dedykowanych klientowi. Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni.

1 899 zł

brutto 2 335 zł

Drukarka ELZAB Zeta ONLINE

kompaktowa drukarka sklepowa |  możliwość podłączenia zewnętrznego wyświetlacza

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków, kantorów wymiany walut i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Do drukarki można podłączyć dodatkowy wyświetlacz (wymaga oddzielnego zakupu). Podłączenie zewnętrznego wyświetlacza na słupku umożliwia swobodną aranżację stanowiska sprzedaży oraz lepszą czytelność treści dedykowanych klientowi. Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni.W standardzie oferuje komunikację bezprzewodową (Bluetooth/WiFi), ale wyposażona jest również w złącze USB (wirtualna karta sieciowa).Drukarka pozwala na wydruk faktur VAT oraz różnego rodzaju wydruków niefiskalnych (tzw. formatek).

3 090 zł

brutto 3 800 zł

Drukarka ELZAB Cube ONLINE E

drukarka sklepowa | komunikacja bezprzewodowa lub przewodowa

Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna, z elektroniczną kopią paragonów oraz automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branży motoryzacyjnej i odzieżowej. Znajdzie zastosowanie także w sklepach internetowych. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub WiFi/Bluetooth.

2 799 zł

brutto 3 450 zł

Drukarka ELZAB Cube ONLINE E

drukarka sklepowa | komunikacja bezprzewodowa | wersja z ręcznym mechanizmem otwierania pokrywy drukarki

Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna, z elektroniczną kopią paragonów oraz automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. R – wersja z ręcznym mechanizmem otwierania pokrywy drukarki. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branży motoryzacyjnej i odzieżowej. Znajdzie zastosowanie także w sklepach internetowych. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub WiFi/Bluetooth.

2 890 zł

brutto 3 554 zł

Drukarka ELZAB Mera ONLINE LAN

drukarka sklepowa | kolorowy wyświetlacz | ilość towarów(PLU) – 500.000

Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z popularnymi protokołami do programów sprzedaży, mechanizmem drukującym wyposażonym w obcinacz, funkcją prostego zakładania papieru easy load oraz długą 80-cio metrową rolką papieru. Możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka). Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu.

2 890 zł

brutto 3 554 zł

Drukarka ELZAB Mera+ TE FV

drukarka sklepowa | kolorowy wyświetlacz | elektroniczna kopia paragonów

Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna o pojemności bazy towarowej 500 000 PLU, z elektroniczną kopią paragonów oraz automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w kantorze wymiany walut. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232. Złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji.

2 990 zł

brutto 3 677 zł

Drukarka ELZAB Mera ONLINE BT/WIFI LAN

drukarka sklepowa | kolorowy wyświetlacz | elektroniczna kopia paragonów

Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonów. Dedykowana do pracy w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw. Możliwość podłączenia dodatkowego, wolnostojącego wyświetlacza z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik (logo apteki, reklamy), komunikatów lub aktualnej daty i godziny. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232. Wyposażona w złącze LAN oraz w moduł komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth/ WiFi).

Drukarka ELZAB D10

drukarka mobilna | dotykowy ekran | elektroniczna kopia paragonów

Drukarka fiskalna ELZAB D10 to pierwsza drukarka mobilna, która może komunikować się z aplikacją sprzedaży do wyboru: za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub mini USB. Umożliwia wydruk kodów C128, QR i faktur VAT bezpośrednio na paragonie. Dedykowana dla małych i średnich punktów sprzedaży.

już od 1950 zł netto / 2398,50 zł brutto

Drukarka ELZAB Mera+ TE FV

drukarka sklepowa | kolorowy wyświetlacz | elektroniczna kopia paragonów

Drukarka fiskalna ELZAB Mera TE FV TFT posiada 3 najpopularniejsze protokoły komunikacyjne do współpracy z każdym programem sprzedażowym. Umożliwia wydruk faktur VAT i zapewnia elektroniczny zapis kopii paragonów. Dedykowanych do punktów o dużym natężeniu ruchu ze względu szybkość druku oraz łatwość wymiany papieru.

2420 zł netto / 2976,60 zł brutto

Drukarka ELZAB Zeta

kompaktowa drukarka sklepowa |  możliwość podłączenia zewnętrznego wyświetlacza

Mała drukarka fiskalna ELZAB Zeta to urządzenie z wielkimi możliwościami. Przez podłączenie wolnostojącego wyświetlacza klienta pozwala swobodnie zaaranżować stanowisko sprzedaży. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży

1899 zł netto / 2335,77 zł brutto

LOGO-ELZAB

Dlaczego tylko ELZAB ?

Wybraliśmy spośród dostawców jednego, który jest liderem rynku. Elzab od 1969 roku wytycza standardy i dba o swoich odbiorców. Dowodem uznania firmy Elzab są nagrody i wyróżnienia zdobywane każdego roku.