1 480 zł

brutto 1 820 zł

Kasa fiskalna ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/ EX

mobilna kasa fiskalna | dotykowy ekran | elektroniczna kopia paragonów

Nowoczesna i uniwersalna, dedykowana zarówno dla segmentu usług, jak i niewielkich placówek handlowych. Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, w zimie można ją obsługiwać w rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, która pozwala na pracę w terenie (przy naładowanym akumulatorze ok 5 godz.). Standardowo urządzenie wyposażone jest w moduł Bluetooth/ WiFi. Komunikacja WiFi odbywa się poprzez posiadaną sieć lokalną lub za pośrednictwem telefonu komórkowego. Możliwa współpraca z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych i szufladą kasową

1499 zł netto / 1843,77 zł brutto

1 520 zł

brutto 1 870 zł

Kasa fiskalna ELZAB K1 SLIM ONLINE BT/GPRS

mobilna kasa fiskalna | dotykowy ekran | rozmiar zbliżony do smartfona

Kieszonkowa kasa fiskalna ONLINE zamknięta w unikalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona. Mobilna, poręczna i wyjątkowo smukła – bez problemu mieści się w dłoni. Wydajny akumulator pozwala na pracę w dowolnym miejscu, a gdy konieczne jest podładowanie, można to zrobić za pomocą ładowarki lub powerbanku przez złącze USB. Duży i czytelny wyświetlacz 5” o wysokiej rozdzielczości, z dotykową klawiaturą. Komunikacja bezprzewodowa z CRK: GPRS.

1 339 zł

brutto 1 647 zł

Kasa fiskalna ELZAB K1 SLIM ONLINE BT/WIFI

mobilna kasa fiskalna | dotykowy ekran | rozmiar zbliżony do smartfona

Kieszonkowa kasa fiskalna ONLINE zamknięta w unikalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona. Mobilna, poręczna i wyjątkowo smukła – bez problemu mieści się w dłoni. Wydajny akumulator pozwala na pracę w dowolnym miejscu, a gdy konieczne jest podładowanie, można to zrobić za pomocą ładowarki lub powerbanku przez złącze USB. Duży i czytelny wyświetlacz 5” o wysokiej rozdzielczości, z dotykową klawiaturą. Komunikacja bezprzewodowa z CRK: WIFI. Współpracuje z terminalem kart płatniczych.

1 399 zł

brutto 1 720 zł

Kasa fiskalna ELZAB Mini LT ONLINE BT/ WiFi

mała i prosta w obsłudze | mobilna lub stacjonarna| obsługa usługi czasowej

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych. Sprawdzi się w parkach rozrywki, kręgielniach, wypożyczalniach, na parkingach. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi również w pracy mobilnej.

1 399 zł

brutto 1 720 zł

Kasa fiskalna ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową BT/WiFi

mała i prosta w obsłudze | mobilna lub stacjonarna | obsługa usługi czasowej

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów. Wyposażona w tradycyjną klawiaturę modułową.Sprawdzi się na bramce w parkach rozrywki, kręgielniach, wypożyczalniach, na parkingach. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi również w pracy mobilnej.

1 160 zł

brutto 1 426 zł

Kasa fiskalna ELZAB Mini ONLINE

mała i prosta w obsłudze | mobilna lub stacjonarna | szybka wymiana papieru

Kasa fiskalna ELZAB Mini ONLINE to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej i łatwą wymianą paragonu. Kompaktowy rozmiar i waga sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdza się w pracy mobilnej. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię.

1 160 zł

brutto 1 426 zł

Kasa fiskalna ELZAB Mini ONLINE z klawiaturą modułową 

mała i prosta w obsłudze | mobilna lub stacjonarna | szybka wymiana papieru

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD. Wyposażona w tradycyjną klawiaturę modułową. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych. Sprawdzi się na bramce w dyskotece. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion również w pracy mobilnej.

1 650 zł

brutto 2 029 zł

Kasa fiskalna ELZAB Jota ONLINE

obsługa systemu lojalnościowego | czytelny wyświetlacz | elektroniczna kopia paragonu

ELZAB Jota ONLINE to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN. Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej. Umożliwia podłączenia terminala kart płatniczych z obsługą sprzedaży i wypłaty gotówki dla klienta (cashback). Możliwość wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie

1 850 zł

brutto 2 275 zł

Kasa fiskalna ELZAB Jota ONLINE BT/WiFi MP

jednostanowiskowa kasa fiskalna | czytelny wyświetlacz | elektroniczna kopia paragonu

Kasa ELZAB Jota ONLINE BT/WiFi MP 20 tys. PLU jest kasą z elektroniczną kopią paragonów o bogatej funkcjonalności. Jest to kasa dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii. Możliwość bezpośredniego podłączenia do komputera (mini USB, RS-232), przez sieć LAN, bezprzewodowo (Wifi, Bluetooth). Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej. Umożliwia podłączenia terminala kart płatniczych z obsługą sprzedaży i wypłaty gotówki dla klienta (cashback).

3 189 zł

brutto 3 922 zł

Kasa fiskalna systemowa ELZAB Delta Max E 60k grafit

systemowa kasa fiskalna | ilość towarów (61.439 PLU) | elektroniczna kopia paragonów

Kasa ELZAB Delta Max E to wysoka jakość wykonania i bogata funkcjonalność programu sprzedaży. Elektroniczna kopia paragonów oraz liczne rozwiązania usprawniające pracę na kasie, rozbudowana obsługa promocji (rabaty procentowe i kwotowe, na pozycję i na paragon), zaawansowana współpraca z wagami i wago-skanerami oraz terminalami kart płatniczych (usługa cashback) czy obsługa do 8 walut, wielka ilość towarów (61.439 PLU) dedykują to urządzenie do dużych placówek handlowych.

Kasa fiskalna ELZAB K10

mobilna kasa fiskalna | dotykowy ekran | elektroniczna kopia paragonów

Kasa fiskalna ELZAB K10 to najbardziej innowacyjna i ergonomiczna mała kasa, przewyższająca funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych, a wszystko to w kompaktowej bryle przypominającej urządzenia elektroniczne osobistego użytku. Elzab K10 jest pierwszą kasą fiskalną na polskim rynku z wbudowanym ekranem dotykowym.

już od 1199 zł netto / 1474,77 zł brutto

Kasa fiskalna ELZAB Jota E

jednostanowiskowa kasa fiskalna | czytelny wyświetlacz | elektroniczna kopia paragonu

Kasa fiskalna ELZAB Jota E jest najczęściej wybieraną kasą jednostanowiskową w naszej ofercie. Charakteryzuje się elektroniczną kopią paragonów, łatwością wymiany papieru, zasilaniem akumulatorowym, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej. Dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN

już od 1344 zł netto / 1653,12 zł brutto

Kasa fiskalna ELZAB Mini E

mała i prosta w obsłudze | mobilna lub stacjonarna | szybka wymiana papieru

Kasa fiskalna ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej i łatwą wymianą paragonu. Kompaktowy rozmiar i waga sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdza się w pracy mobilnej. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię.

już od 1135 zł netto / 1396,05 zł brutto

LOGO-ELZAB

Dlaczego tylko ELZAB ?

Wybraliśmy spośród dostawców jednego, który jest liderem rynku. Elzab od 1969 roku wytycza standardy i dba o swoich odbiorców. Dowodem uznania firmy Elzab są nagrody i wyróżnienia zdobywane każdego roku.