mobilna kasa fiskalna | dotykowy ekran | elektroniczna kopia paragonów

Kasa fiskalna ELZAB K10 to najbardziej innowacyjna i ergonomiczna mała kasa, przewyższająca funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych, a wszystko to w kompaktowej bryle przypominającej urządzenia elektroniczne osobistego użytku. Elzab K10 jest pierwszą kasą fiskalną na polskim rynku z wbudowanym ekranem dotykowym.

już od 1199 zł netto / 1474,77 zł brutto

jednostanowiskowa kasa fiskalna | czytelny wyświetlacz | elektroniczna kopia paragonu

Kasa fiskalna ELZAB Jota E jest najczęściej wybieraną kasą jednostanowiskową w naszej ofercie. Charakteryzuje się elektroniczną kopią paragonów, łatwością wymiany papieru, zasilaniem akumulatorowym, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej. Dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN

już od 1344 zł netto / 1653,12 zł brutto

mała i prosta w obsłudze | mobilna lub stacjonarna | szybka wymiana papieru

Kasa fiskalna ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej i łatwą wymianą paragonu. Kompaktowy rozmiar i waga sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdza się w pracy mobilnej. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię.

już od 1135 zł netto / 1396,05 zł brutto

LOGO-ELZAB

Dlaczego tylko ELZAB ?

Wybraliśmy spośród dostawców jednego, który jest liderem rynku.
Elzab od 1969 roku wytycza standardy i dba o swoich odbiorców.
Dowodem uznania firmy Elzab są nagrody i wyróżnienia zdobywane każdego roku.